Crown Coin (CRW) Yorumları

Taç Platform, gelişen geliştirici, tüccar ve girişimci bir topluluğa ev sahipliği yapıyor. Yeni uygulamaları desteklemek için coin teknolojisini kullanan açık erişimli, merkezi olmayan bir ekonomi yaratılıyor. Buraya katılarak, inanılmaz projelere ve fikirlere katkıda bulunabilir ve katkıda bulunabilir, teknolojik ve sosyal yenilikleri teşvik edebilirsiniz.

Crown hem ekonomi uygulamaları oluşturmak hem de yürütmek için önde gelen bir dijital belirteç (CRW olarak bilinir) ve kendi kendini sürdürülebilir bir blok zinciri platformudur. Topluluğumuz bir ödeme hizmeti olarak Crown Platform’u, veri bütünlüğünün kanıtını ve bulut işletmelerinden uygulamalara uzanan projeler için bir destek yapısı kullanmaktadır. Daha fazla kullanıcı yeteneklerini ve tutkusunu platforma ödünç verirken, Crown’ın inovasyonu teşvik etme potansiyeli katlanarak büyür. Satın al butonuna tıklayarak tüm coin temin etme işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Crown Nedir?

CRW jetonları bir tür kripto para birimidir. Bitcoinler gibi, CRW çok çeşitli ürün ve hizmetler için ödeme yapmak için kullanılabilir. CRW, çevrimiçi alışverişler yoluyla diğer alt kodlara karşı da işlem görebilir. Crown Platform, yeni ekonomi uygulamaları için ölçeklenebilirlik ve hata toleransı sağlamak için güvenli sunucular (teşvikli düğümler) kullanmaktadır. Crown Topluluğu üyeleri, ağın korunmasına yardımcı olurken CRW kazanmak için kendi teşvik düğümlerini kurabilir.

Crown biriminin öncelikli hedefi, özgür, yasal olarak uyumlu, açık erişimli ve merkezi olmayan bir sanal alan ekonomisini sürdüren özel kullanıcılar topluluğu oluşturmaktır. Taç Platformunu operasyon temeli olarak kullanan bu kendi kendini yöneten toplum, demokratik bir oylama sistemi aracılığıyla hangi kullanıcı fikir ve girişimlerinin finanse edileceğini belirler. Düğüm mülkiyet ve bakım yoluyla ağda pay sahibi olan her kişinin nasıl işletildiği ve geliştirildiği konusunda söz sahibidir.

Crown Dijital Para Birimi

Taç Platformun kendisi, topluluk üyelerinin yasal olarak ve şeffaf bir şekilde mal ticaretine, ev sahibi uygulamalara, mağaza değerlerine erişmelerine ve sözleşmeli ilişkileri blok zincirinin gücü ile yönetmelerine olanak sağlayacaktır. Crown 8 gazeteden oluşan bir dizide, mevcut coin teknolojisinden benzersiz ve devrimci bir şekilde uzaklaşacak merkezi olmayan ve teşvik edilmiş bir uygulama platformu için planları özetliyor. Son ürün, yeni nesil Blockchain’in faydalarından faydalanma eğilimi olan herkes için kriptografik olarak güvenli bir yöntem sunan açık ve merkezi olmayan bir uygulama platformudur.