Bitcoin Atom Nedir? BCA Coin Nereden ve Nasıl Alınır?

Bundan birkaç yıl önce kripto paralar bundan oldukça kısa bir süre önce insanların çok fazla ilgisini çekmeyen bir alanken, artık günümüz dünyasında her geçen gün daha fazla ilerleme kaydedilen bir yapı haline gelmiştir. Bundan yine birkaç yıl önce ilk olarak Bitcoin Kripto para piyasasına giriş yapmıştı ve ilerleyen dönemlerde çok ciddi bir coin fiyatına sahip olmuştur. Ancak Bitcoin ilerleyen dönemlerde Fork olarak adlandırılan ve çatallanması ile ortaya çıkmış olan bir dijital para varlığına ihtiyaç duyulmuştur. Bitcoin dijital para varlığını ise Bitcoin atom denilen bir sistem ile tamamlamıştır. BCA henüz çok fazla yeni olmasıyla birlikte yaklaşık olarak bir buçuk yıldır piyasada varlığını hissettiriyor.

 

Bitcoin atom neyi hedefliyor ?

Bitcoin Atom ile ilgili en çok merak edilen sorulardan bir tanesi de, onun tam olarak neyi hedeflediği ile ilgilidir. Bilindiği üzere kripto para platformlarında kullanıcıların en fazla şikayet ettiği konular arasında da bu kripto coinlerin oldukça geç bir süre almasıdır. Ancak bu kişilerin istemediği bir durum olmasına rağmen yine de defalarca tekrarlanır. Üstelik bu ciddi zaman kayıtları bazı dönemlerde işlem ücretinin de artmasına neden olur. BCA ise Exchange olarak da bilinen işlemleri daha kolay ve pratik bir şekilde yapmak için sizleri platform üzerinde daha seri hareket etmenizi sağlar.

Bu exchange işlemlerinin nasıl olacağı ve ne tür kurallara bağlı olacağı henüz tam olarak belirtilmemek ile birlikte, aynı zamanda resmi web sitesinden edinilen bilgilere göre takas işlemleri atomların birbiriyle hızlı bir şekilde yer değiştirmesi sonucunda ortaya çıkmaktadır. Üstelik bu bitcoin atom dijital varlıkları takas etmek için oluşturulmuş ve bu işlemleri de hızlı bir şekilde yapmak için meydana getirilmiştir. Böylece hem coin işlemlerini çok daha hızlı bir şekilde halletme imkanı bulur. Hem de araya çok fazla aracı koymadan rahatlıkla Exchange işlemlerini BCA tamamlamış olursunuz.

 

BCA Nasıl Satın Alınır?

Bu Bitcoin atom varlıklarla ilgili takas yapılırken, Bitcoin kendine özgü HTLC ağına sahip olduğunu unutmamak gerekiyor. Bu HTLC seçeneği BCA içerisinde yer alır ve Exchange kolay ve hızlı aynı zamanda güvenli bir şekilde yapılmasına da olanak sağlar. Bu platform 0.7 dolar üzerinden şu anda işlem görür.

Bitcoin atom satın almak için Binance üzerinden e-cüzdan oluşturmanız ve bu el cüzdanınıza ethereum ile birlikte aynı zamanda Bitcoin de yüklemeniz gerekmektedir. Bütün Bitcoin Kripto paralarınızı Bitcoin Atom ile birleştirerek Bitcoinlerinizin çatallanmasını önleyebilir ve böylece çok da hızlı bir şekilde işlem yapılmasını BCA ile sağlayabilirsiniz.

BTC Atom